Poznaj nas lepiej


Kancelaria Finansowa „PERFECT” powstała w 2011 roku. Założycielem jest Barbara Kornatowska, która posiada wieloletnie doświadczenie w księgowości pracując od ….. jako główna księgowa w MŚP następnie przez wiele lat jako główna księgowa w instytucjach państwowych a w ostatnich latach dodatkowo angażowała się i poświęcała swój czas jako wykładowca zagadnień związanych z rachunkowością na uczelniach wyższych.

Od 2011 roku świadczymy swoje usługi dbając o profesjonalizm i traktując  każdego klienta indywidualnie. Posiadamy wykwalifikowany zespół, który stale poszerza swoją wiedzę i jest wspierany nowoczesnymi rozwiązaniami oraz systemami komputerowymi.
Dbałość o poprawność i terminowość rozliczeń dają gwarancję zadowolenia ze współpracy z naszym biurem. Naszą zaletą jest rzetelność, dzięki której oferujemy najwyższą jakość usług.

Rodzinna firma


Przez lata wraz z rozwojem swojej działalności Kancelaria Finansowa „PERFECT” stała się firmą rodzinną zachowując swoje wartości, decyzje biznesowe oraz kulturę organizacyjną które kształtowane były przez lata zachowując wartości i tradycje rodzinne.

Scroll to Top